Oferty pracy -b/stuttgart

1 - 10 z 147 praca -b/stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
Engeldaheim
17-08-17
Gowork.pl
(...) w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie. Miejsce wyjazdu: Stuttgart Do opieki jest Seniorka Pani Maria. Pani choruje na zaburzenia rytmu serca. Wstaje z pomocą, po domu chodzi przy balkoniku.   Praca w Niemczech od zaraz (...)
Stuttgart
Gowork.pl
17-08-17
Gowork.pl
(...) Kurs doszkalający 60 h 600 zł Zapisz się (...)
Stuttgart
Engeldaheim
16-08-17
Gowork.pl
(...) Elke ma 95 lat porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na nadciśnienie tętnicze.   Praca opiekunki do osób starszych za granicą Obowiązki: Do (...)
Stuttgart
Gowork.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki do osób starszych. Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla Pani Camili (56 kg, 150 cm wzrostu). Miejsce zlecenia: okolice Stuttgartu Pani choruje na lekką depresję i nadciśnienie tętnicze, ma (...)
Stuttgart
Gowork.pl
13-08-17
Gowork.pl
(...) h 1399 zł Zapisz się (...)
Stuttgart
Gowork.pl
12-08-17
Gowork.pl
(...) Stuttgart Seniorka cierpi na nowotwór, jest osobą leżącą. Pani Eleonore ma problemy z nietrzymaniem moczu, używa stałego cewnika. Pan Bruno jest cukrzykiem oraz ma problemy ze słuchem.  Obowiązki: Głównie opieka nad seniorami: pomoc w (...)
Stuttgart
Gowork.pl
12-08-17
Gowork.pl
(...) rytmu serca. Pan Hans mieszka w niewielkim domku w zielonej okolicy. W przeszłości miał wiele zwierząt, o któych lubi opowiadać Obowiązki:   Czynności opiekuńcze: higiena ciała, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy jedzeniu, gotowość do czuwania w nocy (...)
Stuttgart
altenbetreuung24
10-08-17
Gowork.pl
(...) najlepszą ofertę pracy. Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pani Teresy, która mieszka samotnie w swoim mieszkaniu w okolicach Stuttgartu. Starsza Pani ma 88 lat, 70 kg i 165 cm wzrostu. W domu chodzi sama, jednak na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Obecnie opiekuje się (...)
Stuttgart
sky Personal
16-08-17
Gowork.pl
(...) i spawaczy, operatorów maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec. Arbeitsgeber für qualifizierte Fach- und Führungskräfte. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Dla każdego kandydata dopasowujemy (...)
Berlin, Hamburg, Hamburg, ...
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
14-08-17
Gowork.pl
(...) Proste prace magazynowe związane z kompletowaniem i układaniem towaru ·       Dodatkowe proste prace pomocnicze w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego Wymagania: ·       Mile widziane (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email