Oferty pracy -b/wuppertal

1 - 5 z 5 praca -b/wuppertal

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Wuppertal
Gowork.pl
26-07-17
Gowork.pl
(...) obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie), ale też czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, kąpielach, ubieraniu się, transfer z (...)
Wuppertal
Gowork.pl
26-07-17
Gowork.pl
(...) innyvch. Nie ma problemów z nawiązywaniem nowych znajomości. Obowiązki:   Pomoc w czynnościach toaletowych Pielęgnacja ciała i pomoc w kąpieli Transfer z łóżka na wózek Ubieranie oraz rozbieranie Prowadzenie domu: przyrządzanie (...)
Wuppertal
Business & Work Consulting
18-07-17
Gowork.pl
(...) KIEROWCÓW C+E(FIRANKA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego lub angielskiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 3/1 2100 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy (...)
Wuppertal
Business & Work Consulting
15-07-17
Gowork.pl
(...) pracy: WUPPERTAL Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.angielskiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. 2200 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o (...)
Wuppertal
Business & Work Consulting
25-05-17
Gowork.pl
(...) aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email