Oferty pracy bielefeld

11 - 20 z 32 praca bielefeld

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
Business & Work Consulting
05-08-17
Gowork.pl
(...) BIELEFELD Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E(FIRANKA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy(kod 95) Niemiecka umowa o pracę. 2500 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych (...)
Bielefeld
SaSa Recruitment
01-08-17
Gowork.pl
(...) systemie 3/1 Wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE Chęć podjęcia pracy od zaraz Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95 Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Oferujemy: Niemiecką (...)
Bielefeld
Werker Sp. z o.o.
21-07-17
Gowork.pl
(...) w pracy jako kierowca kat. C+E na naczepie typu plandeka znajomość j. niemieckiego/angielskiego w stopniu komunikatywnym, karta kierowcy + kod 95, chęć podjęcia współpracy długoterminowej, Oferujemy: legalne zatrudnienie w oparciu o umowę podpisywaną (...)
Bielefeld
Business & Work Consulting
18-07-17
Gowork.pl
(...) pracy: BIELEFELD Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy(kod 95) Niemiecka umowa o pracę. 2500 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych (...)
Bielefeld
Bergermann
14-07-17
Gowork.pl
(...) z ponad 300 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii od 2011 roku. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. (...)
Bielefeld
Business & Work Consulting
10-07-17
Gowork.pl
(...) KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. Trasy dalekobieżne po Niemczech. 2500 EURO+24 EURO DIETY. Oferujemy: W (...)
Bielefeld
SaSa Recruitment
28-06-17
Gowork.pl
(...) typu plandeka Praca w systemie  3/1  lub bez systemu (co drugi weekend w Polsce – dojazd opłacony przez pracodawcę) Wymagania: Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ Wymagana karta (...)
Bielefeld
Business & Work Consulting
06-06-17
Gowork.pl
(...) BIELEFELD Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C do pracy w NIEMCZECH. Wymagane doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę.POLSKI SPEDYTOR. 2000 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej (...)
Bielefeld
Business & Work Consulting
22-05-17
Gowork.pl
(...) BIELEFELD Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E(FIRANKA) do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. 2300 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o (...)
Bielefeld
SILVERHAND - oddział Kraków
09-08-17
www.praca.pl
(...) Zatrudnienia godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email