Oferty pracy bielefeld

21 - 30 z 32 praca bielefeld

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bielefeld
SILVERHAND
08-08-17
www.praca.pl
(...) (...)
Bielefeld
Headhunters
08-08-17
www.praca.pl
(...) do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10079 poszukuje murarzy. Murarz klinkieruMiejsce pracy: Bielefeld, Rheine lub Ahaus Obowiązki:Murowanie klinkieruWymagania:Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiegoMin. 2-letnie doświadczenie (...)
Bielefeld, zagranica
Uniapol
07-08-17
employsystem.com
(...) w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku   Doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej Doświadczenie w pracy z narzędziami produkcyjnymi Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego Własny samochód – mile widziany   Stałe zatrudnienie w oparciu o (...)
Bielefeld, zagranica
Uniapol
07-08-17
employsystem.com
(...) z siedzibą w oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim (...)
Bielefeld
SILVERHAND
07-08-17
gazetapraca.pl
(...) Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim Miejsce pracy: Bielefeld, Niemcy Region: Cała Polska Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: przyjmowanie zamówień i reklamacji przygotowywanie zamówień (...)
Bielefeld, Dortmund
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
07-08-17
pracuj.pl
(...) portalu (...)
Bielefeld
SILVERHAND
04-08-17
www.praca.pl
(...) z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i (...)
Bielefeld, Zagranica
Klient Gratka.pl
31-07-17
gratka.pl
(...) Niemczech. Praca dostępna od zaraz. Opłacamy noclegi na miejscu pracy. Po przepracowanym tygodniu jest możliwość otrzymania zaliczki. Znajomość języka niemieckiego jest wymagana, co najmniej w stopniu komunikatywnym. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt (...)
okolice Bielefeld, Zagranica
LeasingTeam Sp. z o.o.
25-07-17
infopraca.pl
(...) Praca za granicąZakres obowiązków:Kandydat zatrudniony na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiadać za lakierowanie różnej wielkości pojemników na kwiaty. Obowiązują różne materiały oraz sposoby (...)
okolice Bielefeld, Zagranica
LeasingTeam Sp. z o.o.
29-06-17
infopraca.pl
(...) pracy: Praca za granicąZakres obowiązków:Kandydat zatrudniony na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiadać za lakierowanie różnej wielkości pojemników na kwiaty.Obowiązują różne materiały oraz sposoby (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email