Oferty pracy Inne bremen

1 - 10 z 12 praca Inne bremen

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
17-08-17
Gowork.pl
(...) w bardzo szybkim okresie . Poszukiwany od zaraz : MONTER INSTALACJI SANITARNYCH / HYDRAULIK Wymagania. Umiejętność w pracy w zespole  niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac gotowość do pracy na wyjazdach służbowych umiejętności i kompetencje (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
17-08-17
Gowork.pl
(...) z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty. Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opieką przez naszych (...)
Bremen
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
17-08-17
Gowork.pl
(...) stawki godzinowe Dietę za przepracowany dzień   Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta. Umowa o prace na czas nieokreślony.  Place i ubezpieczenia społeczne na warunkach niemieckich. Wypłacanie diet w trybie tygodniowym.  Opieka konsultanta (...)
Bremen
Walter-Fach-Kraft
12-06-17
Gowork.pl
(...) do malowania, malowanie róznymi rodzajami farb, szpachlowanie ścian oraz regipsów, nanoszenie gładzi.   Wymagania: doświadczenie w zawodzie, prawo jazdy kat B.+ własny samochód (warunek konieczny), znajomość języka (...)
Bremen
SILVERHAND
17-08-17
www.praca.pl
(...) z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i (...)
Bremen / Bremerhaven, Niemcy
Würfel Spedition GmbH
16-08-17
pracuj.pl
(...) portalu (...)
Bremen
SILVERHAND
12-08-17
www.praca.pl
(...) umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.Warunek konieczny: komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Elektryk przemysłowy Miejsce pracy: (...)
Bremen, zagranica
ImpactJob
11-08-17
employsystem.com
(...) wynagrodzenie (12 euro brutto/ godzina) Możliwość pracy w nadgodzinach Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę Pomoc w organizacji wyjazdu Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów Stałą opiekę ze strony ImpactJob Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na (...)
Bremen
SILVERHAND
10-08-17
www.praca.pl
(...) (...)
Bremen
SILVERHAND
09-08-17
www.praca.pl
(...) Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.Warunek konieczny: komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Laminiarz Miejsce pracy: Bremen Zadania:laminowanieszlifowaniepolerowanieWymagania:komunikatywna znajomość języka niemieckiego (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email