Oferty pracy It / Programowanie / Analizy /inne lipsk

1 - 10 z 10 praca It / Programowanie / Analizy /inne lipsk

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lipsk, zagranica
ImpactJob
16-08-17
employsystem.com
(...) certyfikat spawalniczy 111 (warunek konieczny) Znajomość rysunku technicznego Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd  ZAPEWNIAMY: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Długotrwałe zatrudnienie w renomowanym niemieckim zakładzie Pełny pakiet socjalny Atrakcyjne (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) betonowych, przygotowywanie form służących do wyrobu prefabrykatów, przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych, montowanie, zalewanie oraz demontowanie form i deskowań do wykonywania elementów betonowych, obróbka elementów (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) widziane doświadczenie w pracy w betoniarni, przy produkcji prefabrykatów betonowych. Oferujemy: ciekawą pracę w niemieckiej firmie, zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po okresie próbnym możliwość przejęcia przez niemieckiego Klienta), atrakcyjną stawkę (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) na stanowisku:  Tapeciarz - NiemcyObowiązki:  przygotowanie ścian oraz sufitów pod tapetowanie, usuwanie starych tapet i powłok malarskich, gruntowanie, tapetowanie, wykańczanie wytapetowanych pomieszczeń. Wymagania:  Wykształcenie w zawodzie jako malarz-tapeciarz oraz dyplom (...)
Lipsk, Zagranica
Ardna Sp. z o.o.
01-08-17
infopraca.pl
(...) z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768 Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku: elektryk Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy Data rozpoczęcia: od zaraz Pracodawca (...)
Lipsk, Podlaskie
AB Job Service Polska
21-07-17
nuzle.pl
(...) lakierników, betoniarzy, pracowników szklarniowych. Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy osób do pracy jako stolarz.   PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE DREWNA, Holandia   Do Twoich zadań należeć będzie: - praca przy produkcji drewnianych elementów dachowych - finalna (...)
Lipsk, Niemcy , Zagranica
Ardna Sp. z o.o.
20-07-17
infopraca.pl
(...) Zatrudnienia Ardna Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768 Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku: Elektryk Miejsce pracy: Lipsk Data rozpoczęcia: od (...)
Lipsk, Zagranica
Zagłębie Pracy
18-07-17
gratka.pl
(...) potwierdzające posiadanie kwalifikacji na w/w stanowiska pracy, doświadczeniem(świadectwo ukończenia szkoły lub uprawnienia SEP) -język niemiecki w stopniu umożliwiającym komunikację na stanowisku pracy - mile widziany własny samochód ale nie jest to warunek konieczny Wyjazd do (...)
Lipsk, Dessau, Zagranica
Polski HR International Sp. z o.o.
04-06-17
infopraca.pl
(...) prac związanych z produkcją prefabrykatów z betonów, zakładanie szalunków, wiązanie zbrojeń, zalewanie betonem i zdejmowanie szalunków, obróbka elementów (...)
Lipsk, Zagranica
Polski HR International Sp. z o.o.
04-06-17
infopraca.pl
(...) betonowych, przygotowywanie form służących do wyrobu prefabrykatów, przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych, montowanie, zalewanie oraz (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email