Oferty pracy It / Programowanie / Analizy /inne lipsk

1 - 10 z 10 praca It / Programowanie / Analizy /inne lipsk

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lipsk, zagranica
ImpactJob
16-08-17
employsystem.com
(...) BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ZAKRES OBOWIĄZKÓW: spawanie grubych rur (do 1 cm) spawanie metodą 111 praca z rysunkiem technicznym  WYMAGANIA: Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza Aktualny certyfikat spawalniczy 111 (warunek (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych, przygotowywanie form służących do wyrobu prefabrykatów, przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych, montowanie, zalewanie oraz demontowanie form i deskowań do wykonywania elementów (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) suwnic w betoniarniObowiązki: obsługa zdalnie sterowanych suwnic i urządzeń w betoniarni,  wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych. Wymagania: doświadczenie w pracy przy suwnicach zdalnie sterowanych, mile widziane doświadczenie w pracy w (...)
Lipsk, zagranica
Polski HR International Sp.zo.o
10-08-17
employsystem.com
(...) starych tapet i powłok malarskich, gruntowanie, tapetowanie, wykańczanie wytapetowanych pomieszczeń. Wymagania:  Wykształcenie w zawodzie jako malarz-tapeciarz oraz dyplom czeladniczy, doświadczenie w pracy jako tapeciarz, umiejętność samodzielnego (...)
Lipsk, Zagranica
Ardna Sp. z o.o.
01-08-17
infopraca.pl
(...) z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768 Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku: elektryk Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy Data rozpoczęcia: od zaraz Pracodawca (...)
Lipsk, Podlaskie
AB Job Service Polska
21-07-17
nuzle.pl
(...) magazynach, zakładach produkcyjnych. Poszukujemy rzeźników, stolarzy, budowlańców, lakierników, betoniarzy, pracowników szklarniowych. Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy osób do pracy jako stolarz.   PRACOWNIK PRODUKCJI W FABRYCE DREWNA, Holandia   Do Twoich zadań (...)
Lipsk, Niemcy , Zagranica
Ardna Sp. z o.o.
20-07-17
infopraca.pl
(...) Ardna Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768 Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku: Elektryk Miejsce pracy: Lipsk Data rozpoczęcia: od (...)
Lipsk, Zagranica
Zagłębie Pracy
18-07-17
gratka.pl
(...) umowę o pracę -bardzo dobre warunki pracy i płacy (stawki uzależnione od posiadanych kwalifikacji) -zakwaterowanie -ubezpieczenie WYMAGANE -dokumenty potwierdzające posiadanie kwalifikacji na w/w stanowiska pracy, doświadczeniem(świadectwo ukończenia szkoły lub uprawnienia (...)
Lipsk, Dessau, Zagranica
Polski HR International Sp. z o.o.
04-06-17
infopraca.pl
(...) prac związanych z produkcją prefabrykatów z betonów, zakładanie szalunków, wiązanie zbrojeń, zalewanie betonem i zdejmowanie szalunków, obróbka elementów (...)
Lipsk, Zagranica
Polski HR International Sp. z o.o.
04-06-17
infopraca.pl
(...) związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych, przygotowywanie form służących do wyrobu prefabrykatów, przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych, montowanie, zalewanie oraz (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email