Oferty pracy lipsk

11 - 20 z 75 praca lipsk

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lipsk, podlaskie
Agencja Pracy POLONICA
08-08-17
Gowork.pl
(...) na stanowisko:   Dekarz/ dachy płaskie Miejsce pracy: Szwajcaria Obowiązki: praca przy dachach krytych papą i materiałami izolacyjnymi (dachy płaskie) Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), min. 2 lata doświadczenia w (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
06-08-17
Gowork.pl
(...) C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagane doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 2/1 lub 3/1 Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego. POLSKI SPEDYTOR. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
29-07-17
Gowork.pl
(...) PIEKARZY do pracy w NIEMCZECH. Wymagana podstawowa znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 12 EURO+DODATKI+NADGODZINY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
29-07-17
Gowork.pl
(...) CUKIERNIKÓW do pracy w NIEMCZECH. Wymagana podstawowa znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 12 EURO+DODATKI+NADGODZINY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
26-07-17
Gowork.pl
(...) LIPSK Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagane doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego. POLSKI SPEDYTOR. 1900 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych (...)
Lipsk
Bergermann
21-07-17
Gowork.pl
(...) z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na (...)
Lipsk, podlaskie
Agencja Pracy POLONICA
18-07-17
Gowork.pl
(...) pracy: Szwajcaria Obowiązki:  montaż instalacji sanitarnych, montaż armatury/ montaż wykończeniowy Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny), min. 2 lata doświadczenia w pracy na ww.  stanowisku pracy (mile (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
15-07-17
Gowork.pl
(...) pracy: LIPSK Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagane doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. System 2/1,3/1,4/1 POLSKI SPEDYTOR. 1500-1900 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy (...)
Lipsk, podlaskie
Agencja Pracy POLONICA
14-07-17
Gowork.pl
(...) Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii, umożliwiamy osobom poszukującym zatrudnienia, podjęcie legalnej oraz w pełni bezpiecznej i dochodowej pracy u naszych Kontrahentów. Dla jednego ze szwajcarskich Klientów poszukujemy Pracowników na (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
13-07-17
Gowork.pl
(...) o pracę. POLSKI SPEDYTOR. Naczepa. System 2/1 1500 EURO+DIETA 24 EURO NON STOP. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email