Oferty pracy dyspozytor w Niemczech

1 - 10 z 10 praca dyspozytor Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Lüdenscheid
Bergermann
09-08-17
Gowork.pl
(...) spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN (...)
Lüdenscheid
Bergermann
26-07-17
Gowork.pl
(...) legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego (...)
Bremen
SaSa Recruitment
21-07-17
Gowork.pl
(...) i całopojazdowych Zdalna koordynacja  pracy kierowców na terenie Niemiec – praca stacjonarna w siedzibie firmy Nadzór nad prawidłową realizacją umowy z przewoźnikami Rejestracja zleceń transportowych, ustalanie tras i nadzór nad pracą (...)
Hamburg
SaSa Recruitment
18-07-17
Gowork.pl
(...) tras i nadzór nad pracą kierowców oraz optymalizowanie kosztów Monitorowanie zleceń w trakcie ich realizacji Sprawdzanie kompletności otrzymywanych dokumentów transportowych Kontrola realizacji zleceń – dbanie o jakość i terminowość (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
15-06-17
Gowork.pl
(...) komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Umowa niemiecka. 2500 EURO+DODATKI. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla (...)
Dortmund
Business & Work Consulting
10-06-17
Gowork.pl
(...) doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. Zakwaterowanie zapewnione. POLSKI DYSPOZYTOR. 2300 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (...)
Monachium
Business & Work Consulting
10-06-17
Gowork.pl
(...) KIEROWCÓW C do pracy w NIEMCZECH(MONACHIUM,FRANKFURT) Wymagane doświadczenie i karta kierowcy. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. POLSKI DYSPOZYTOR 2000 EURO. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej (...)
Angermünde
Headhunters
17-08-17
www.praca.pl
(...) Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego niemieckiego klienta, firmy z branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:DyspozytorMiejsce pracy: AngermündeObowiązki:koordynowanie i (...)
Angermünde
Headhunters
04-08-17
www.praca.pl
(...) Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego niemieckiego klienta, firmy z branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:DyspozytorMiejsce pracy: AngermündeObowiązki:koordynowanie i monitorowanie przebiegu (...)
Berlin, Zagranica
Eco-Trans GmbH & Co KG
30-07-17
gratka.pl
(...) oczekujemy dobrej znajomosci jezyka niemieckiego w mowie i pismie, dyspozycyjnosci ,umiejetnosci samodzielnego podejmowania decyzji. Oferujemy : niemiecka umowe i prace, atrakcyjne zarobki , wsparcie wspolpracownikow i mila atmosfere w pracy. Blizsze informacje o ofercie przedstawimy (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email