Oferty pracy elektromechanik w Niemczech

1 - 8 z 8 praca elektromechanik Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
LIMNUSWORK
11-08-17
Gowork.pl
(...) stanowisko:   MECHATRONIK Miejsce pracy: Niemcy Zadania: Uruchamianie urządzeń i rozwiązywanie problemów Podłączanie i budowa szaf sterowniczych Renowacja i konserwacja elementów urządzeń   Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
20-07-17
Gowork.pl
(...) LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.   Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:   ELEKTROMECHANIK Miejsce pracy: Niemcy Zadania: Utrzymanie ruchu linii (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
10-07-17
Gowork.pl
(...) kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
07-07-17
Gowork.pl
(...) znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Wykształcenie jako mechatronik, elektromechanik lub elektryk Doświadczenie w zawodzie Precyzja, Niezawodność, Dobra sprawność fizyczna Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
07-07-17
Gowork.pl
(...) okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich (...)
Niemcy, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieckie, ...
LimnusWork
06-08-17
monsterpolska.pl
(...) posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym (...)
Różne lokalizacje, zagranica
ImpactJob
05-08-17
employsystem.com
(...) na wyjazd ZAPEWNIAMY: Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Długotrwałe zatrudnienie w niemieckiej renomowanej firmie Pełny pakiet socjalny Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (13 euro brutto/godzina + 24 euro netto diety/ przepracowany dzień) Możliwość pracy w (...)
Niemcy, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieckie, ...
LimnusWork
05-08-17
monsterpolska.pl
(...) Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY) * Wykształcenie jako mechatronik, elektromechanik lub elektryk * Doświadczenie w zawodzie * Precyzja, Niezawodność, Dobra sprawność fizyczna * Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email