Oferty pracy it w Niemczech

1 - 9 z 9 praca it Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy / Polska
CLAVEY
06-08-17
Gowork.pl
(...) Ruchu, zarządzania obiektami, optymalizacji procesów i zapewniania jakości. W Polsce zatrudniamy już ponad 350 specjalistów i stale się rozwijamy. W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni do innowacyjnego projektu na stanowisko: Programista (...)
Berlin, Hannover, Hannover, ...
Fair-mittelt GmbH
07-07-17
Gowork.pl
(...) będzie dodatkowym atutem) Oferujemy: Stabilną pracę z niemiecką umową o pracę, Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach klienta, Bardzo atrakcyjne zarobki zależne od doświadczenia, Mozliwosc nabycia doswiadczenia w dużej miedzynarodowej korporacji, Profesjonalną (...)
Bremen
Walter-Fach-Kraft
26-05-17
Gowork.pl
(...) pracy: Bremen Ulm, Hamburg NIEMCY   Obowiązki: programowanie i ustawianie parametrów maszyn CNC, programowanie Heidenhain, zmiana narzędzi, praca w systemie dwuzmianowym. Wymagania: umiejętność czytania rysunku (...)
Bremen
Walter-Fach-Kraft
24-05-17
Gowork.pl
(...) konieczny. Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie świąteczne. Możliwość otrzymania (...)
Bremen
Walter-Fach-Kraft
23-05-17
Gowork.pl
(...) ustawianie parametrów maszyn CNC, programowanie Heidenhain, zmiana narzędzi, praca w systemie dwuzmianowym.   Wymagania:   umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność programowiania maszyn CNC, doświadczenie w pracy z (...)
Niemcy
Amcor
10-08-17
pracuj.pl
(...) portalu (...)
Niemcy
SILVERHAND
07-08-17
gazetapraca.pl
(...) biznesowych realizowanych w systemach informatycznych, aktywny udział we wdrożeniach i rozwoju usług IT. Wymagania: znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym, umożliwiająca swobodną komunikację w miejscu pracy, dobra znajomość języka angielskiego, (...)
Niemcy
AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O
07-08-17
pracuj.pl
(...) portalu (...)
Hohenhameln, Zagranica
Jaeckel Modell- und Formenbau GmbH
30-07-17
gratka.pl
(...) samochodowych jednostkach biznesowych, takich jak:- Narzędzia i wyposażenie do enkapsulacji;- Tworzenie czujników pomiarowych;- Przyrządy miernicze i urządzenia; - Instalacja i administrowanie serwerami i infrastrukturą IT;- Administracja środowiskami zwirtualizowanymi;- Konfiguracja i (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email