Oferty pracy it w Niemczech

1 - 9 z 9 praca it Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy / Polska
CLAVEY
06-08-17
Gowork.pl
(...) optymalizacji procesów i zapewniania jakości. W Polsce zatrudniamy już ponad 350 specjalistów i stale się rozwijamy. W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni do innowacyjnego projektu na stanowisko: Programista Javascript / Koordynator Projektu (...)
Berlin, Hannover, Hannover, ...
Fair-mittelt GmbH
07-07-17
Gowork.pl
(...) poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko: SYSTEM ADMINISTRATOR Miejsce pracy: Niemcy Opis stanowiska: Dbanie o bezpieczeństwo sieci i systemów IT, Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych spółki, Prowadzenie dokumentacji (...)
Bremen
Walter-Fach-Kraft
26-05-17
Gowork.pl
(...)   Obowiązki: programowanie i ustawianie parametrów maszyn CNC, programowanie Heidenhain, zmiana narzędzi, praca w systemie dwuzmianowym. Wymagania: umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność programowiania maszyn (...)
Bremen
Walter-Fach-Kraft
24-05-17
Gowork.pl
(...) w systemie dwuzmianowym. Wymagania: umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność programowiania maszyn CNC, doświadczenie w pracy z maszynami CNC, mile widziana znajomość podstaw organizacji procesów (...)
Bremen
Walter-Fach-Kraft
23-05-17
Gowork.pl
(...) czytania rysunku technicznego, umiejętność programowiania maszyn CNC, doświadczenie w pracy z maszynami CNC, mile widziana znajomość podstaw organizacji procesów produkcji, znajomość języka niemieckiego (...)
Niemcy
Amcor
10-08-17
pracuj.pl
(...) portalu (...)
Niemcy
SILVERHAND
07-08-17
gazetapraca.pl
(...) w rozwiązywaniu bieżących problemów w zakresie użytkowania systemów IT, w szczególności aplikacji na poziomie shop floor, dobór rozwiązań oraz dostosowanie konfiguracji systemów i aplikacji IT do potrzeb klientów, prowadzenie dokumentacji, rozwój nowych rozwiązań IT, (...)
Niemcy
AMAZON FULFILLMENT POLAND SP Z O O
07-08-17
pracuj.pl
(...) portalu (...)
Hohenhameln, Zagranica
Jaeckel Modell- und Formenbau GmbH
30-07-17
gratka.pl
(...) jednostkach biznesowych, takich jak:- Narzędzia i wyposażenie do enkapsulacji;- Tworzenie czujników pomiarowych;- Przyrządy miernicze i urządzenia; - Instalacja i administrowanie serwerami i infrastrukturą IT;- Administracja środowiskami zwirtualizowanymi;- Konfiguracja i wsparcie (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email