Oferty pracy operator w Niemczech

1 - 10 z 485 praca operator Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
Actief Personalmanagement GmbH
09-08-17
Gowork.pl
(...) w obsłudze narzędzi do obróbki metalu mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mała znajomość języka niemieckiego Oferujemy: atrakcyjne zarobki od 1500 EURO dodatki świąteczne (...)
Lipsk
CLAVEY
06-08-17
Gowork.pl
(...) następujące wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w przedsiębiorstwach produkcyjnych z branży Automotive, doświadczenie w programowaniu robotów KUKA – mile widziana znajomość robotów Fanuc, ABB, (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych (...)
Memmingen
ALL-PL
17-08-17
Gowork.pl
(...) nocleg, bez znajomosci jezyka Miejsce pracy: Memmingen Wymagania: -Sprawność fizyczna. -Licencja na wózki widłowe -Bez znajomości jęz.niemieckiego. -Własny samochód mile widziany ale nie konieczność. -Gotowość do pracy w (...)
Niemcy
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
17-08-17
Gowork.pl
(...) z wieloma zagranicznymi firmami Pomogliśmy już wielu kandydatom Operator CNC - NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Komunikatywną znajomość j. niemieckiego Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez (...)
Hanower
HUMAN RESOURCES J & G LTD
16-08-17
Gowork.pl
(...) poszukujemy specjalistów na stanowisko: Operator maszyny CNC - NIEMCY bez jezyka Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: DE/CNC/1317/GW Zakres obowiązków: Obsługa maszyn CNC obrotowych Kontrola i dbanie o jakość na etapie produkcyjnym Monitorowanie stanu technicznego (...)
Neustadt
REMAX Sp. z o.o.
16-08-17
Gowork.pl
(...) pracodawców.  Naszą misją jest stworzenie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców. Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony (...)
Neustadt
REMAX Sp. z o.o.
16-08-17
Gowork.pl
(...) współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców. Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony z możliwością zatrudnienia w krótkim czasie.   Z nami podejmiesz (...)
Neustadt
REMAX Sp. z o.o.
16-08-17
Gowork.pl
(...) optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców. Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony z możliwością zatrudnienia w krótkim (...)
Niemcy
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
16-08-17
Gowork.pl
(...) już 5 lat na rynku Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami Pomogliśmy już wielu kandydatom Operator wózków widłowych (boczne, wys. sk.) - NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Komunikatywną znajomość j. (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email