Oferty pracy piekarz w Niemczech

1 - 10 z 17 praca piekarz Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
16-08-17
Gowork.pl
(...) na stanowisku Wyksztalcenie kierunkowe - mile widziane Komunikatywną znajomość j. niemieckiego Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Oferujemy: Wynagrodzenie uzależnione od (...)
Niemcy
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
16-08-17
Gowork.pl
(...) 12912  Jesteśmy już 5 lat na rynku  Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami  Pomogliśmy już wielu kandydatom PIEKARZ - NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Wykonywanie ciast z różnych rodzajów mąk i ziaren Wykonywanie czynności (...)
Niemcy
Human Resources Poland Sp z o.o.
16-08-17
Gowork.pl
(...) w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych. Aktualnie poszukujemy:   Pracownik produkcji pieczywa Miejsce pracy: (...)
Niemcy
Human Resources Poland Sp z o.o.
16-08-17
Gowork.pl
(...) w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych.   Piekarz przemysłowy Miejsce pracy: Niemcy   Obowiązki: produkcja pieczywa i (...)
Soest
HUMAN RESOURCES J & G LTD
10-08-17
Gowork.pl
(...) chętnych do podjęcia pracy na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej. Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko: Piekarz Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: DE/P/0717/GW Zakres obowiązków: przygotowywanie wypieków zgodnie (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
07-08-17
Gowork.pl
(...) kandydatów na stanowisko:   POMOCNIK PIEKARZA Miejsce pracy: Niemcy Zadania: Praca przy produkcji makaronów Ważenie składników Obsługa automatów mieszających składniki Kontrola procesów produkcyjnych   Wymagania: Komunikatywna (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
29-07-17
Gowork.pl
(...) PIEKARZY do pracy w NIEMCZECH. Wymagana podstawowa znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 12 EURO+DODATKI+NADGODZINY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie (...)
Verl
Bergermann
26-07-17
Gowork.pl
(...) przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec. Oferujemy bezpośrednie zatrudnienie w solidnych niemieckich przedsiębiorstwach. Jeśli decydujesz się na podjęcie współpracy z nami, masz zagwarantowaną sprawdzoną i legalną pracę na niemieckich warunkach wraz ze wszystkimi (...)
Niemcy
Human Resources Poland Sp z o.o.
20-07-17
Gowork.pl
(...) na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych. Aktualnie poszukujemy:   Pracownik produkcji pieczywa Miejsce pracy: Niemcy   Obowiązki: pakowanie (...)
Lipsk
Business & Work Consulting
08-07-17
Gowork.pl
(...) PIEKARZY i CUKIERNIKÓW do pracy w NIEMCZECH. Wymagana podstawowa znajomość jęz.niemieckiego i doświadczenie. Zakwaterowanie zapewnione. Niemiecka umowa o pracę. 12 EURO+NADGODZINY+DODATKI. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email