Oferty pracy pielęgniarka w Niemczech

1 - 10 z 25 praca pielęgniarka Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
okolice Raeren /Belgia
Quickjobs.de
11-08-17
Gowork.pl
(...) rekrutację na poniżej wymienione stanowiska. Pielęgniarka Dyplomowana Miejsce pracy: okolice Raeren /Belgia Obowiązki: opieka na ludzmi starszymi w domu seniora Wymagania: ukonczony zawod pielegniarki min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie (...)
okolice Raeren /Belgia
Quickjobs.de
03-08-17
Gowork.pl
(...) zawod pielegniarki min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie pielegniarki znaj. j. niemieckiego nie jest wymagana Oferujemy: wynagrodzenie ok.1.850€ Brutto miesiecznie 13 pensje praca na dwie zmiany od 6:00-14:00 i 14:00 - 20:00 zatrudnienie na (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
26-07-17
Gowork.pl
(...) warunkach Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w organizacji (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
26-07-17
Gowork.pl
(...) zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
11-07-17
Gowork.pl
(...) Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych (...)
Hannover
Fair-mittelt GmbH
19-06-17
Gowork.pl
(...) dużej firmy będącej pionierem w opiece zdrowotnej  poszukuje kandydatów na stanowisko:  Pielęgniarka/Pielęgniarz. Miejsce pracy: Hannover Obowiązki: Kompleksowa opieka podstawowa oraz specjalistyczna pacjentów, Współpraca z lekarzami i resztą (...)
Saarbrücken
Work Service Express
16-06-17
Gowork.pl
(...) kartę czasu pracy, itp. Mile widziane • Certyfikat językowy Oferujemy: • Umowa o pracę tymczasową • SKŁADKI ZUS odprowadzane od kwoty 4263 zł brutto – PEŁNY ETAT • Wynagrodzenie w wysokości: 18,06 € brutto / za godzinę tygodniowy czas (...)
Saarbrücken
Work Service Express
12-06-17
Gowork.pl
(...) pracy: okolice Saarbrücken KRAZ: nr 1116 Praca PIELĘGNIARKA – PRACA W DOMU OPIEKI w Niemczech Miejsce pracy: Niemcy• Odpowiedzialność za pacjentów domu opieki • Dbanie o dokumentację pacjentów • Pielęgniarska opieka nad osobami starszymi • Pomoc przy podnoszeniu, (...)
Saarbrücken
Work Service Express
09-06-17
Gowork.pl
(...) TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM POTRZEBNA! PIELĘGNIARKA – PRACA W DOMU OPIEKI w Niemczech Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: • Odpowiedzialność za pacjentów domu opieki • Dbanie o dokumentację pacjentów • Pielęgniarska opieka nad (...)
Okolice Saarbrucken
Work Service Express
31-05-17
Gowork.pl
(...) pytań - JESTEŚ NAM POTRZEBNA! Miejsce pracy: okolice Saarbrücken KRAZ: nr 1116 Praca tymczasowa     Pielęgniarka praca tymczasowa   Miejsce pracy: okolice Saarbrücken Nr referencyjny: 1116 Wynagrodzenie ok. 3200 € za kontrakt Masz (...)
Przesuń do początku
123
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email