Oferty pracy pielęgniarz w Niemczech

1 - 10 z 13 praca pielęgniarz Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Hannover
Fair-mittelt GmbH
19-06-17
Gowork.pl
(...) dla swojego klienta dużej firmy będącej pionierem w opiece zdrowotnej  poszukuje kandydatów na stanowisko:  Pielęgniarka/Pielęgniarz. Miejsce pracy: Hannover Obowiązki: Kompleksowa opieka podstawowa oraz specjalistyczna pacjentów, Współpraca z (...)
Niemcy
Artifex Personaldienstleistungen GmbH & Co KG
17-08-17
www.praca.pl
(...) pracowników z krajów Unii Europejskiej. Jako Agencja Zatrudnienia oferujemy naszym pracownikom legalne i bezpieczne zatrudnienie. Specjalizujemy się w obsłudze personalnej bawarskiego rynku medyczno-opiekuńczego. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pielęgniarz / (...)
Monachium
Headhunters
17-08-17
www.praca.pl
(...) nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) poszukuje obecnie osób na stanowiska:Pielęgniarz / PielęgniarkaMiejsce pracy: MonachiumObowiązki:Poszukujemy zarówno doświadczonych pielęgniarzy/-arek, jak i „świeżych” absolwentów z dyplomem pielęgniarza/-arki, chcących (...)
Wiesbaden, Niemcy
Biuro Karier Sp. z o.o.
11-08-17
pracuj.pl
(...) portalu (...)
Niemcy/Schwarzwald, Zagranica
REFCO Agencja Zatrudnienia
09-08-17
gratka.pl
(...) się w rekrutacji i doborze wysoko wykwalifikowanego personelu dla firm z Polski i Europy Zachodniej.Współpracujemy z bardzo licznym gronem sprawdzonych, wiarygodnych i rzetelnych pracodawców.Z nami znajdziesz pracę. Jesteś zdecydowany na podjęcie pracy za granicą? Twoja (...)
Niemcy, Zagranica
Usługi Językowe i Agencja Seniorcare
09-08-17
infopraca.pl
(...) w całych Niemczech zachodnich.Ze względu na odpowiedzialność pracy pielęgniarskiej osoby bez znajomości języka niemieckiego lub nostryfikacji dyplomu, rozpoczynają pracę na stanowisku asystentki (...)
Monachium
Headhunters
04-08-17
www.praca.pl
(...) Rejestrze Agencji Zatrudnienia) poszukuje obecnie osób na stanowiska:Pielęgniarz / PielęgniarkaMiejsce pracy: MonachiumObowiązki:Poszukujemy zarówno doświadczonych pielęgniarzy/-arek, jak i „świeżych” absolwentów z dyplomem pielęgniarza/-arki, chcących rozpocząć swoją (...)
Niemcy, Coburg, Zagranica
Bayerisches Rotes Kreuz Kreisverband Coburg
03-08-17
gratka.pl
(...) pracodawców w branży opieki środowiskowej nad pacjentami w wieku podeszłym. Opieka jest najważniejszym filarem naszej działalności Dołącz do nas i skorzystaj z szansy na zdobycie dobrze płatnej posady. wykształcenie wyższe kierunkowe w zawodzie pielęgniarkiprawo jazdy kategorii (...)
Monachium
SILVERHAND
03-08-17
www.praca.pl
(...) Monachium SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki (...)
Niemcy, Zagranica
Von Caprivi - medyczne
03-08-17
infopraca.pl
(...) renomowanych partnerów na południu Niemiec poszukujemy od zaraz Pielęgniarek / Pielęgniarzy w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy Oferujemy: ciekawą pracę w pełnym i niepełnym wymiarze godzin otwartą i miłą (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email