Oferty pracy tynkarz w Niemczech

1 - 10 z 17 praca tynkarz Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
okolice Chemnitz
German Polish Job Center Sp. J.
11-08-17
Gowork.pl
(...) we wschodnich Niemczech w okolicy Chemnitz kandydatów na stanowisko:   Pracownik Fizyczny (docieplanie budynków) Miejsce pracy: Niemcy, okolice Chemnitz Nr referencyjny: 99/UMZ/JT/DE/17   Obowiązki: - praca przy ociepleniach budynków za pomocą (...)
Rostock
ALL-PL
10-08-17
Gowork.pl
(...) do pracy w Rostocku.   Tynkarz - Malarz elewacyjny od 13€/h brutto Rostock Wymagania: -własny samochód - doświadczenie w na stanowisku tynkarz-malarz oraz w ogólnych pracach budowlanych -znajomość jęz.niemieckiego (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
07-08-17
Gowork.pl
(...) do tworzenia ścian budowlanych Miejsce pracy: Niemcy Zadania: Układanie i łączenie cegieł, pustaków, kamieni i innych materiałów budowlanych do budowy ścian, fundamentów, przegród, kanałów, filarów itp. Łączenie ścian (...)
SIEGEN, zagranica
ImpactJob
16-08-17
employsystem.com
(...) Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:   TYNKARZ / SZTUKATOR  ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Tynkowanie obiektów budowlanych wewnątrz (...)
różne lokalizacje
SILVERHAND
11-08-17
www.praca.pl
(...) zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko (...)
Niemcy
LIMNUSWORK Sp. z o.o.
10-08-17
gazetapraca.pl
(...) się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym (...)
Köln, zagranica
ImpactJob
07-08-17
employsystem.com
(...) rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: TYNKARZZAKRES (...)
Achen, Erkelenz, Duren, ..., Zagranica
02-08-17
gratka.pl
(...) Maszynowych.Praca w Niemczech.Wymagane prawo jazdy kat.B tel.604 727 (...)
Niemcy, zachodniopomorskie,pomorskie,warmińsko-mazurskie,podlaskie,mazowieckie, ...
LimnusWork
30-07-17
monsterpolska.pl
(...) firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, (...)
Westfalia, Niemcy
Farex Sp. z o.o
25-07-17
pracuj.pl
(...) portalu (...)
Przesuń do początku
12
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email