Oferty pracy zbrojarz w Niemczech

1 - 10 z 74 praca zbrojarz Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
17-08-17
Gowork.pl
(...) 12912 Jesteśmy już 5 lat na rynku Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami Pomogliśmy już wielu kandydatom Betoniarz - NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Komunikatywną znajomość j. niemieckiego Gotowość do podjęcia pracy w (...)
Niemcy
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
17-08-17
Gowork.pl
(...) 12912 Jesteśmy już 5 lat na rynku Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami Pomogliśmy już wielu kandydatom Zbrojarz - NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Komunikatywną znajomość j. niemieckiego Gotowość do podjęcia pracy w (...)
Niemcy
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
17-08-17
Gowork.pl
(...) zagranicznymi firmami Pomogliśmy już wielu kandydatom Specjalista do szalunków - NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Komunikatywną znajomość j. niemieckiego Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę Własny (...)
Niemcy
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
16-08-17
Gowork.pl
(...) j. niemieckiego Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane) Oferujemy: Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) Umowę o pracę z zagranicznym (...)
Niemcy
ABC Work Sp. z o.o. Sp. k.
16-08-17
Gowork.pl
(...) - NIEMCY Miejsce pracy: Niemcy Doświadczenie na stanowisku Wyksztalcenie kierunkowe - mile widziane Komunikatywną znajomość j. niemieckiego Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę Własny samochód dostępny na wyjazd (mile (...)
Landshut
jobconnection24.pl
14-08-17
Gowork.pl
(...) *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
14-08-17
Gowork.pl
(...) o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności   Zainteresowanych prosimy o przesłanie (...)
Landshut
jobconnection24.pl
10-08-17
Gowork.pl
(...) pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w (...)
Niemcy
Human Resources Poland Sp z o.o.
09-08-17
Gowork.pl
(...) zbrojarski Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: 76875   Obowiązki: Nadzór nad brygadą zbrojarzy na budowie Wymagania: Doświadczenie w/w stanowisku minimum 3 lata Znajomość rysunku technicznego Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym (...)
Ippsheim
GD Profesja
09-08-17
Gowork.pl
(...) do dyspozycji Gotowość do pracy zmianowej Oferujemy: legalna umowa o pracę na niemieckich warunkach stawka 10 Euro/h brutto. Ok .200 godzin pracy w miesiącu możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz pomoc w znalezieniu mieszkania W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email