Oferta pracy Praca opiekunki u Pani Ursuli Essen

Praca opiekunki u Pani Ursuli

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: Essen

Pani Ursula 97lat, ma 160cm wzrostu i 46kg wagi.

Problemem głównie jest brak samodzielności u podopiecznej. Porusza się za pomocą wózka, czasami jak się lepiej czuje porusza się za pomocą chodzika. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu.

Obowiązki:

Czynności związane z opieką pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, higiena ciała, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy.

Dodatkowo utrzymywanie porządku w nocy oraz jazda samochodem na terenie Niemiec.Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy dostatecznej znajomości języka niemieckiego oraz zaangażowania w oraz pracę. Czynne prawo jazdy.Oferujemy:

Ubezpieczenie, odprowadzane składki ZUS

Wynagrodzenie do 1080 euro miesięcznie.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4596

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

Aplikuj teraz
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email