Oferta pracy Opiekunka do osób starszych praca Niemcy Kolonia

 

 

 

 

 

Praca w Niemczach dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

 

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pani Kathariny mieszkającej w Koloni. 

Starsza Pani ma 89 lat, ale jest samodzielna, sama wstaje i sama porusza się po domu. Cierpi na demencję, więc czasami jest rozkojarzona.

 

Opiekunka do osób starszych praca Niemcy
Nr referencyjny: NIEM_316A

Obowiązki:

Zadaniem Opiekunki będzie również robienie zakupów oraz sprzątanie domu.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny).

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej firmie
- Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
- Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczenie
- Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
- Wyżywienie oraz zakwaterowanie
- Kurs doszkalający z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5922 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 


Aplikuj teraz
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email