Oferta pracy Opiekunka dla niemobilnej Pani Lidii Düsseldorf

Opiekunka dla niemobilnej Pani Lidii

Nr referencyjny: NIEM_582A

Nasz podopieczny:

Miejsce pracy: Dusseldorf (Niemcy)

Wyjazd na 2-3 miesiące.

Opieka i wsparcie dla Pani Lidii, pacjentka 162cm, 87kg, porusza się na wózku inwalidzkim, stoi z pomocą. Pani cierpi na początki demencji, choruje na Alzheimera, depresję, ma problemy ze słuchem oraz sercem.

Pacjentka potrzebuje pani do prowadzenia gospodarstwa domowego. Pani należy pomóc w myciu się i ubieraniu. Pacjentkę należy aktywować, chodzić z nią na spacery a także do lekarza.

Obowiązki:

Do zadań pani opiekunki należy:

Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach.

Aktywowanie Podopiecznej.

Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku, dbanie o higienę ciała pacjentki.Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Doświadczenie w opiece

Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość

Brak nałogów (warunek konieczny)

Czynne prawo jazdyOferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, atrakcyjne wynagrodzenie (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie).Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6595 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

Aplikuj teraz
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email