Oferta pracy Potrzebna opiekunka, praca na terenie Niemiec Mannheim

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza podopieczna to Pani Anna (60 kg, 160 cm wzrostu), mieszkająca w okolicach Mannheim.

Seniorka jest osobą leżącą, dlatego porusza się jedynie na wózku inwalidzkim i potrzebuje pomocy przy transferze. Cierpi na lekką demencję oraz ma problemy ze słuchem.

Potrzebna opiekunka, praca na terenie Niemiec
Nr referencyjny: NIEM_904A

Obowiązki:

  • gotowanie, robienie zakupów,
  • pranie, prasowanie i sprzątanie domu,
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
  • obracanie Pani w łóżku,
  • prowadzenie wózka inwalidzkiego a także wykonywanie transferu.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą.

Oferujemy:

  • pokrycie kosztów przejazdu do/z Niemiec
  • legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą
  • ubezpieczenie
  • wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7078 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)