Oferta pracy ŚWIETNA OFERTA Programista CNC-świetne zarobki+mieszkanie Bremen

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
ŚWIETNA OFERTA Programista CNC-świetne zarobki+mieszkanie
Miejsce pracy: Bremen,Fulda, NIemcy

Obowiązki:

  • programowanie i ustawianie parametrów maszyn CNC,

  • programowanie Heidenhain,

  • zmiana narzędzi,

  • praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność programowiania maszyn CNC,

  • doświadczenie w pracy z maszynami CNC,

  • mile widziana znajomość podstaw organizacji procesów produkcji,

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym- warunek konieczny.

Oferujemy:

  1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu.

  3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  4. Płatne urlopy i premie świąteczne.

  5. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

  6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

  7. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

  8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

  9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

  10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

  11. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Niemiecki pracodawca z 19-letnim
stażem, zatrudniający pracowników na
terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący
umowę o pracę i dostęp do wszelkich
świadczeń socjalnych.
Ekspert w zatrudnieniu fachowców
w wielu branżach.

www.walterfachkraft.pl

+48 71 366 60 81
+48 71 366 64 55