Oferta pracy Dekarz, Niemcy - Düsseldorf Düsseldorf

EUpraca.pl jest działającą na rynku niemieckim agencją zatrudnienia. Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Dekarz, Niemcy - Düsseldorf

Miejsce pracy: Düsseldorf
Nr referencyjny: D/17/08/01

Obowiązki:

Praca na stanowisku dekarz dla niemieckiej firmy dekarskiej.

Zakres prac dekarskich, dachy płaskie i skośne

Wymagania:

  • doświadczenie w branży dekarskiej
  • samodzielność w pracy
  • min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • legalną pracę na terenie Niemiec
  • pomoc w dokumentach
  • atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • zakwaterowanie

Praca od zaraz (Oferta aktualna)

Ilość miejsc: 2