Oferta pracy ZATRUDNIĘ OPIEKUNKĘ- NIEMCY Bonn

ZATRUDNIĘ OPIEKUNKĘ- NIEMCY
praca tymczasowa
  Miejsce pracy: Niemcy

Nr referencyjny: Bonn

Wynagrodzenie ok. 3200 za kontrakt
  1. Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?
  2. Posługujesz się komunikatywnie językiem niemieckim?
  3. Chcesz wyjechać do Niemiec by podreperować swój domowy budżet?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyszych pytań -
JESTEŚ NAM POTRZEBNA

Obowiązki:

• Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi
• Pomoc w codziennych czynnościach
• Prowadzenie gospodarstwa domowego
• Dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane

• Czynne prawo jazdy i nie boisz się jeździć
• Referencje i podziękowania od rodzin

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie
• Odprowadzanie składki ZUS od 4263 złotych brutto
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Dodatek za czynne prawo jazdy - 50 Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia
• Zwrot kosztów podróży - 120 Euro netto za kontrakt
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
• Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
• Opiekę rzecznika pracownika
• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."