Oferta pracy Administrator systemow (k/m) Niemcy Baden-Baden

Katharina Swierkot

acrobat GmbH
Personaldienstleistungen
Auf dem Heideckle 2
78713 Schramberg
Niemcy

0049 74 22 27 00 7-0

www.acrobat-praca.pl

"Pobierz naszą aplikację pracy acrobat Job-App! Aktualne oferty na Twoim smartfonie!"

www.acrobat-personal.de

Administrator systemow (k/m) Niemcy
Miejsce pracy: Achern

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administrowanie serwerów, komponentów sieciowych oraz systemów pocztowych
  • wsparcie dla użytkowników we wszystkich sprawach odnoszących się do komputera

WYMAGANIA:

  • bardo dobra znajomosc jezyka niemieckiego i angielskiego (w mowie i pismie)
  • Szkolenie Zakończono specjalisty IT
  • Dobra znajomość swiata Microsoft, Active Directory, Citrix, technologie sieci LAN / WAN, Microsoft Exchange Server 2013, Microsoft Windows 8.1, Microsoft Office 2013
    • Doświadczenie w zarządzaniu SAN oraz w systemie  tworzenia kopii zapasowych

Twoje korzyści w skrócie:

  • Nasi pracownicy posiadają stałą umowę o pracę z nami i pracują dla naszych klientów
  • Wynagrodzenie zgodnie z układem taryfowym BAP (w zależności od wykszałcenia i stanowiska od 9,23 € do 20,23 € na godzinę)
  • Możliwość spotkania ciekawych firm i miejsc pracy i rozwiniecia wiedzę
  • Znamy miejsca pracy i dbamy o Twoje bezpieczeństwo!
  • Pomożemy Ci w złożeniu wniosku na rodzinne (Kindergeld).
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Ubezpieczenie na zdrowie w jednej z największych Ubezpieczalni w Niemczech.
  • Gwarantujemy pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.
  • Praca w okolicach Karlsruhe,Achern, Offenburg,Lahr, Schrambeg, Emmedingen (Schwarzwald)

Zainteresowaliśmy Ciebie?
To już dzisiaj przyszli nam swoje CV w Formacie PDF z dopiskiem " Administrator systemow S- KD-10080 "

Prosimy o zrozumienie, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.)".