Oferta pracy ELEKTRYK, Niemcy, 15,50 €/h Netto  Stuttgart

Firma sky Personal w Niemczech oferuję pracę na stanowisku elektryk. Opis oferty pracy dla ślusarza:
 Zarobki 15,50 €/h Netto
-dodatkowo premia startowa 100€ po trzech dniach pracy
-dodatkowo premia miesięczna w wysokosci 100 €.
-premia półroczna 500€

Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorów maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec.

Arbeitsgeber für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla każdego kandydata dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadajacy kandydatowi. Potencjalnych Kandydatow prosi sie o kontakt w celu uzgodnienia dogodnego terminu rozpoczecia pracy.

Lokalizacja: Stuttgart, Frankfurt/M, Würzburg, Koblenz, Stuttgart, Ulm, Darmstadt, Nürnberg, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Fulda, Bremen, Berlin, Freiburg, Nürnberg, Augsburg, Pforzheim, Wiesbaden, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln

ELEKTRYK, Niemcy, 15,50 €/h Netto
Miejsce pracy: Stuttgart

Obowiązki w zaleznosci od kwalifikacji:

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach  przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych,
  •  czytanie rysunków, ukladów połączeń,
  • znajomosc sytemow SPS,
  • wyszukiwanie błędów,
  • urzadzenia na prady wysokiego i niskiego napiecia,
  • nacinanie i klucie,
  • podlaczanie gniazdek i puszek,
  • montowanie oswietlen i dzwonkow,
  • zakladanie przewodow w szafach rozdzielczych,

Wymagania:

  • kwalifikacje w zawodzie elektryka wraz z doświadczeniem
  • dobra lub komunikatywna znajomosc języka niemieckiego
  • chęć do pracy
  • posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudniając pracownika bezpośrednio przez Firmę sky Personal,
  • atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • czytelny i atrakcyjny system premiowy
  • bezpieczną, stabilną i legalną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • niemieckie ubezpieczenie pracownika i jego rodziny
  • długoterminowe kontrakty
  • pracę na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • organizację zakwaterowania na terenie Niemiec
  • wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą

dodatkowo:

  • premia startowa100 € juz po trzech dniach pracy
  • premia miesieczna, po przepracowanym miesiącu nastepna premia w wysokosci 100 €.
  • premia polroczna 500 €

Osoba kontaktowa:

Rafal Czyrny

sky Personal

Mobil: 0049 172 8269381

www.sky-personal.de

Hauptstraße 93

D-33378 Rheda-Wiedenbrück

Hauptverwaltung

Eiserne Hand 11

D-35305 Grünberg

Telefon:    +49 6401 80698-60
Fax:          +49 6401 80698-61

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."