Oferta pracy Pracownik fizyczny (magazyn logistyczny) Berlin, Hamburg, Hannover, Magdeburg, Stuttgart

Pracownik fizyczny (magazyn logistyczny)
Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: PF/MAG/N

Obowiązki:

·       Proste prace magazynowe związane z kompletowaniem i układaniem towaru

·       Dodatkowe proste prace pomocnicze w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego

Wymagania:

·       Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

·       Punktualność oraz chęć długofalowej współpracy

Oferujemy:

·       Umowa o pracę – docelowo dłuższa współpraca!

·       Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec wg. niemieckiego prawa pracy

·       Druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, podatek dochodowy odprowadzany od 1 dnia do niemieckiego Finanzamt’u (możliwość uzyskania zwrotu przy rozliczeniu zwrotnym)

·       Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie min. 1.100-1.400 euro netto/miesiąc (w zależności od wydajności i doświadczenia) - już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania

·       Zakwaterowanie organizowane i dofinansowywane przez agencję w pobliżu miejsca pracy

·       Praca w systemie 1- lub 3-zmianowym

·       Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 – 6:00) - 25% dodatku do stawki zaszeregowania

·       Premie półroczne (wakacyjna oraz świąteczna)

·       Możliwa praca w weekendy

·       Stała opieka polsko-niemieckiego koordynatora MGsolutions

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MGcentral Justyna Gąsiorowska dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów MGcentral Justyna Gąsiorowska w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Bądź na bieżąco! Śledź nas na Facebooku:
www.facebook.com/MGsolutionsapt