Oferta pracy MŁODSZY SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ (K/M) – NIEMCY Brema

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ (K/M) – NIEMCY

Miejsce pracy: Brema

Nr referencyjny: 876875

Obowiązki:

- Wdrażanie systemów w jednym ze znanych banków
- Deinstalacja starych urządzeń i systemów oraz podłączanie nowych
- Sporządzanie dokumentacji
- Zapoznanie docelowych użytkowników z nowym systemem

Wymagania:

- Doświadczenia w zakresie informatyki, serwisowania urządzeń lub dziedzin pokrewnych
- Dobrej znajomości środowiska Windows
- Doświadczenie w przeprowadzaniu projektów wdrożeniowych mile widziane
- Znajomości języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2
- Zdolności do szybkiego przystosowywania się
- Wysokiej kultury osobistej i schludnego wyglądu
- Prawa jazdy kat. B (wymóg konieczny)

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Pracę w renomowanym przedsiębiorstwie informatycznym
- Wynagrodzenie w wysokości 12,18 euro brutto/godz.
- Komfortowe zakwaterowanie

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).