Oferta pracy Pracownicy do produkcji w branży metalowej (przy granicy) w Niemczech Niemcy

Pracownicy do produkcji w branży metalowej (przy granicy) w Niemczech

Obowiązki:

  • szlifowanie, obróbka elementów metalowych
  • obsługa maszyn CNC

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze narzędzi do obróbki metalu
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • mała znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki od 1500 EURO
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • pracę na  niemieckiej umowie z niemieckim pracodawą
  • stabilne miejsce pracy
  • możliwość natychmiastowego zatrudnienia
  • opieka polskiego opiekuna

Więcej informacji:

albo pod numerem 0049-3517955200

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."