Oferta pracy Pracownik Magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe Niemcy, Norymberga

Nr referencyjny: 152/WOZHPM/DE/17

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie południowych Niemiec w okolicach Norymbergi kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Obowiązki:

  • obsługa wózków widłowych różnego typu

  • załadunek, rozładunek samochodów ciężarowych

  • współpraca z działem magazynowym

  • kompletowanie i komisjonowanie towarów

Wymagania:

- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w magazynie

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 10 Euro /godz. brutto plus premia 100 Euro miesięcznie za przepracowanie pełnego miesiąca na wózku widłowym

- zakwaterowanie zorganizowane i częściowo opłacone przez pracodawcę (175 Euro) - umowę o pracę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Mile widziane: - posiadanie własnego samochodu i ważnego prawa jazdy (kat. B)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."