Oferta pracy Mechanik maszyn z językiem niemieckim Empfingen, Langenau, Rothlein, Schwerte, Schwebheim, Norymberga, Grettstadt

Mechanik maszyn z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

  • Uruchamianie, ustawianie oraz kontrolowanie pracy maszyn w magazynie
  • Naprawianie maszyn w razie wystąpienia awarii (maszyny produkcyjne, zraszające),
  • Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym,
  • Dbanie o poprawne zabezpieczenie pracy maszyn,
  • Konserwacja, smarowanie, czyszczenie, montaż i demontaż części,
  • Czyszczenie maszyn oraz konserwacja urządzeń znajdujących się w magazynie
  • Spawanie i obróbka ślusarska elementów do maszyn,

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • Wykształcenie związane z mechaniką maszyn, mechatroniką,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku mechanika maszyn,
  • Podstawowa znajomość programów MS Office (w szczególności Excel)
  • Mile widziane uprawnienia sprawalnicze/ uprawnienia na wózki widłowe
  • własny samochód dyspozycyjny na wyjazd

Oferujemy:

  • Pomoc Konsultanta PAGUS w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech
  • W pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld, czyli świadczenie rodzinnepo pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech);
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny;
  • Zorganizowanie płatnego zakwaterowania na miejscu;
  • Stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami;
  • Pracę na stałe, niezależną od sezonowości;

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email:  lub kontakt pod numerem telefonu:

505 994 757

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."