Oferta pracy Kierowca C+E Düsseldorf

Agencja J&G Human Resources LTD specjalizująca się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia pracy na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej.

Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Kierowca C+E

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: DE/K/0517/CE

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie samochodu ciężarowego z plandeką
  • przewóz towarów głównie na terenie Niemiec
  • przestrzeganie godzin pracy zgodnie z obowiązującym prawem

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95
  • gotowość do szybkiego wyjazdu
  • wymagany własny samochód w celu dojazdu do pracy
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na umowę o prace (na niemieckich warunkach wraz z pełnym socialem)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość indywidualnego uzgodnienia systemu pracy
  • miłą atmosfera w pracy oraz ciekawe zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj lub na adres e-mil: (w tytule proszę o podanie numeru referencyjnego oferty)