Oferta pracy Niemiecka umowa - praca biurowa Erftstadt k. Kolonii

Niemiecka umowa - praca biurowa

Miejsce pracy: Niemcy

O nas

Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty. Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opieką przez naszych koordynatorów.

Szukasz stabilnego zatrudnienia z możliwościami szybkiego rozwoju i stabilizacji zawodowej,
to zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji.

DYSPONENT /  REKRUTER (z j. niemieckim)

Miejsce pracy: Erftstadt k. Kolonii

Region: Niemcy

Opis stanowiska:

Renomowana Niemiecka Firma zatrudniająca pracowników czasowych (Zeitarbeit, Personaldienstleistung) poszukuje Specjalistów ds. Obsługi Klienta z biegłą znajomością języka niemieckiego w celu bieżącej obsługi niemieckich klientów (niemieckich firm) oraz pozyskiwania nowych (Kaltakquise).

Praca w Erftstadt - okolice Kolonii.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z niemieckimi klientami (telefoniczny oraz e-mailowy)
  • Pozyskiwanie nowych klientów (akwizycja w formie kontaktu telefonicznego)
  • Aktywna rozbudowa bazy klientów
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę na pełen etat na warunkach niemieckich.

Wymagania:

  • Gotowość do relokalizacji i podjęcia pracy w Niemczech,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta niemieckiego,
  • Dobra i szybka organizacja pracy,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość obsługi komputertera.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji powiązane z systemem premiowym,
  • Szkolenia w Niemczech,
  • Premie uznaniowe,
  • Dofinansowanie aktywności fizycznej (np. siłownia, basen),
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.