Oferta pracy Operator maszyny CNC - NIEMCY bez jezyka Hanower

Agencja J&G Human Resources LTD specjalizująca się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia pracy na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej.

Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Operator maszyny CNC - NIEMCY bez jezyka

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: DE/CNC/1317/GW

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn CNC obrotowych
  • Kontrola i dbanie o jakość na etapie produkcyjnym
  • Monitorowanie stanu technicznego maszyny/dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • ukierunkowana szkoła w zawodzie lub 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dodatkowycm atutem będą umiejętność programowania maszyn CNC
  • mile widziana znajomosć jezyka niemieckiego ( jezyk nie jest wymagany)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miłą atmosfera w pracy oraz ciekawe zadania
  • wynagrodzenie na poziomie 10€ brutto za godzinę
  • dzienną dietę (diety dzienne nie podlegają opodatkowaniu) w wysokości 20€

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj.