Oferta pracy kierowca CE Kolonia plandeka codzienne zjazdy dobre zarobki OD ZARAZ Kolonia

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta  poszukujemy:

kierowca CE Kolonia plandeka codzienne zjazdy dobre zarobki OD ZARAZ
Miejsce pracy: Niemcy/Kolonia

Obowiązki:

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy
    doświadczenie przynajmniej rok na stanowisku kierowcy C+E
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (codzienna komunikacja)
  • chęć podjęcia współpracy długoterminowej
  •  uczciwość i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3 /1 (3 tygodnie pracy/ 1 tydzień wolnego) od poniedziałku do piątku ok. 11 godzin dziennie;
  • pracę na nowoczesnych i komfortowych samochodach: ciągnik siodłowy + firana/plandeka);
  • pracę w transporcie krótkobieżnym, kilka załadunków dziennie: kierowca nie jest odpowiedzialny za załadunek;
  • możliwość zakwaterowania;
  • zatrudnienie  u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony;  bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy i diet;
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 416 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: wpisując w tytule

WW/BK/2017

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez  Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."