Oferta pracy Elektryk bud./Elektryk przemyslowy Bielefeld

W celu zatrudnienia w niemieckieh agencji pracy z Bielefeld przeprowadzamy rekrutację na Elektryka/Elektroinstalatora.

Elektryk bud./Elektryk przemyslowy
Miejsce pracy: BIELEFELD

Obowiązki:

  •  montaż instalacji elektr. w domach prywatnych
  • montaż instalacji elektr. w budynkach przemysłowych
  • montaż rozdzielni elektr. (szafy)
  •  podłączanie maszyn przemysłowych
  • przejazdy do pobliskich klientów własnym autem

Wymagania:
  • mile widziany ukończony zawód elektryka
  • doświadczenie w zawodzie
  • min. podst. znaj. j. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • stawka początkowa 13,- €/h/Brutto
  • zatrudnienie na niemiecka umowe na czas nieokreślony
  • praca od pon.-piat., czasami w soboty
  • praca w pobliskim regionie u różnych klientow (budowa, warsztaty, hale produkcyjne)
  • dodatek od pracodawcy na zakwaterowanie ok. 10,- €
  • koszt zakwaterowania ok. 15,-€
  • dodatek za przejazdy od 151km

Zapraszamy do kontaktu na :

0049 36844 309545

www.praca.click/job238

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."