Oferty pracy Produkcja berlin

1 - 9 z 9 praca Produkcja berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin, Hamburg, Hamburg, ...
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
14-08-17
Gowork.pl
(...) Punktualność oraz chęć długofalowej współpracy Oferujemy: ·       Umowa o pracę – docelowo dłuższa współpraca! ·       Legalne (...)
Berlin
German Polish Job Center Sp. J.
11-08-17
Gowork.pl
(...) umożliwiającym porozumiewanie się, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1-2 lata, oraz - wykształcenie kierunkowe - motywacja, zaangażowanie w pracy - zdolności manualne i techniczne -doświadczenie w przemyśle meblarskim -dyspozycyjność Oferujemy: - (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
31-07-17
Gowork.pl
(...) zgodnie z wytycznymi, asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu kontrola stanu przewożonego ładunku, jazda „wokół komina”, codziennie zjazd do bazy. Wymagania: prawo jazdy C+E kod E95, komunikatywna znajomość języka (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
12-06-17
Gowork.pl
(...) w pracy jako spawacz, bardzo dobra organizacja pracy, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, mile widziane doświadczenie w pracy jako ślusarz, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań. Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
30-05-17
Gowork.pl
(...) wózków widłowych , prace magazynowe, zachowanie porządku w miejscu pracy, rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach magazynowych. Wymagania: doświadczenie w zawodzie, aktualne uprawnienia do pracy na wózku (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
29-05-17
Gowork.pl
(...) pracy w zespole. Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne urlopy i premie (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
29-05-17
Gowork.pl
(...) Frankfurt nad Menem, Monachium NIEMCY   Obowiązki: dystrybucja towarów zgodnie z wytycznymi, asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu kontrola stanu przewożonego ładunku, jazda „wokół komina”, codziennie zjazd do (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
29-05-17
Gowork.pl
(...) niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), motywacja i gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.   Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w (...)
Berlin, Niemcy, Zagranica
MERCURY ENGINEERING POLSKA Sp.Z o.o.
06-07-17
infopraca.pl
(...) inżynierskie w realizacji inwestycji budowlanych. Uczestniczymy w kontraktach budowlanych na terenie całego kraju, jak również poza granicami. Poszukujemy osoby (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email