Oferty pracy Produkcja monachium

1 - 5 z 5 praca Produkcja monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Walter-Fach-Kraft
11-08-17
Gowork.pl
(...) pracy: Monachium, NIEMCY   Obowiązki: prace murarskie z cegły różnego rodzaju, układanie klinkieru na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace (...)
Okolice Monachium
GD Profesja
02-08-17
Gowork.pl
(...) przemysłowych Obowiązki: Praca na stanowisku operatora maszyny do cięcia laserowego Trumpf Ustawienie parametrów maszyny Wymagania: doświadczenie w obsłudze lasera Trumpf auto do dyspozycji komunikatywna znajomość języka (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
01-08-17
Gowork.pl
(...) od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace murarskie.   Wymagania: doświadczenie w zawodzie, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), dobra organizacja pracy, dokładność i (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
31-07-17
Gowork.pl
(...) ubranie ochronne i robocze. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu). Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. Pracę w stabilnej firmie o (...)
Monachium
Walter-Fach-Kraft
28-07-17
Gowork.pl
(...) zawodzie, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność, sprawność fizyczna i manualna. Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email