Oferty pracy Produkcja w Niemczech

11 - 20 z 478 praca Produkcja Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) warunkach Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w organizacji (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
17-08-17
Gowork.pl
(...) Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych (...)
Erfurt
John-Personal GmbH
17-08-17
Gowork.pl
(...) warunków zatrudnienia i zamieszkania.     PRACA I NAUKA Miejsce pracy: ERFURT Obowiązki: Poszukujemy pracownikow produkcji  do pracy w zakładach produkcyjnych w branży spożywczej przy produkcji ciast, wypieków i żywności gotowej (convenience (...)
Hanower
HUMAN RESOURCES J & G LTD
16-08-17
Gowork.pl
(...) maszyny CNC - NIEMCY bez jezyka Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: DE/CNC/1317/GW Zakres obowiązków: Obsługa maszyn CNC obrotowych Kontrola i dbanie o jakość na etapie produkcyjnym Monitorowanie stanu technicznego maszyny/dbałość o powierzony (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
16-08-17
Gowork.pl
(...) pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności   Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
16-08-17
Gowork.pl
(...) pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności   Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą (...)
Niemcy
Human Resources Poland Sp z o.o.
16-08-17
Gowork.pl
(...) w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych. Aktualnie poszukujemy:   Pracownik produkcji pieczywa Miejsce pracy: (...)
Niemcy
Human Resources Poland Sp z o.o.
16-08-17
Gowork.pl
(...) pieca tworzenie nowych receptur kontrola produktów końcowych Wymagania: wykształcenie w zawodzie  piekarz znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku chęć podjęcia pracy w systemie (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email