Oferty pracy Produkcja w Niemczech

281 - 290 z 478 praca Produkcja Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Niemcy
LIMNUSWORK
13-07-17
Gowork.pl
(...) kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
13-07-17
Gowork.pl
(...) własny samochód na wyjazd   Oferujemy: Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
13-07-17
Gowork.pl
(...) polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Atrakcyjne wynagrodzenie Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w (...)
Niemcy
LIMNUSWORK
13-07-17
Gowork.pl
(...) oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.   Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów (...)
Zwickau
Walter-Fach-Kraft
13-07-17
Gowork.pl
(...) wózków widłowych , prace magazynowe, zachowanie porządku w miejscu pracy, rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach magazynowych. Wymagania: doświadczenie w zawodzie, aktualne uprawnienia do pracy na wózku (...)
Zwickau
Walter-Fach-Kraft
13-07-17
Gowork.pl
(...) , prace magazynowe, zachowanie porządku w miejscu pracy, rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach magazynowych. Wymagania: doświadczenie w zawodzie, aktualne uprawnienia do pracy na wózku widłowym, gotowość do rozpoczęcia pracy od (...)
Zwickau
Walter-Fach-Kraft
13-07-17
Gowork.pl
(...) maszyn do obróbki metalu, precyzyjne szlifowanie oraz polerowanie form metalowych, obsługa tokarki, szlifierki i wiertarki pionowej, przestrzeganie zasad BHP.   Wymagania: doświadczenie w pracy jako ślusarz, gotowość do (...)
Zwickau
Walter-Fach-Kraft
13-07-17
Gowork.pl
(...) z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi.   Wymagania:   znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), zdolności manualne, doświadczenie w pracy na produkcji będzie (...)
Zwickau
Walter-Fach-Kraft
13-07-17
Gowork.pl
(...) metodą MIG/MAG, fachowe przygotowanie materiału do spawania, składanie i spawanie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem. bezwzględne przestrzeganie zasad BHP. Wymagania: doświadczenie w pracy jako spawacz, bardzo dobra organizacja (...)
Coesfeld
Walter-Fach-Kraft
13-07-17
Gowork.pl
(...) Coesfeld, NIEMCY   Obowiązki: praca ze skanerem na terenie magazynu, kompletowanie zamówień, ścisła współpraca z magazynem oraz działem obsługi klienta.   Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email