Oferty pracy Produkcja w Niemczech

71 - 80 z 478 praca Produkcja Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Brema
HUMAN RESOURCES J & G LTD
10-08-17
Gowork.pl
(...) na zakładzie Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku wykształcenie/uprawnienia w zawodzie elektryka gotowość do podjęcia pracy znajomość jezyka niemieckiego będzie dodatkowym atutem ( język nie jest wymagany) Oferujemy: pracę od zaraz wynagrodzenie na poziomie (...)
Brema
HUMAN RESOURCES J & G LTD
10-08-17
Gowork.pl
(...) pracy na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej. Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko: Spawacz MAG Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: DE/MAG/1217/GW Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowej, blachy oraz kontenerów praca na (...)
okolice Olpe
GD Profesja
09-08-17
Gowork.pl
(...) okolice Olpe Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym (...)
okolice Olpe
GD Profesja
09-08-17
Gowork.pl
(...) dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest Niemiecka Firma specjalizująca się w produkcji metalowych obudów dla przemysłu medycznego, maszynowego i elektrycznego. Obowiązki: Obsługa prasy krawędziowej (...)
Okolice Magdeburga
JOB AG Industrial Service GmbH
09-08-17
Gowork.pl
(...) EUR Miejsce pracy: Niemcy, okolice Magdeburga Obowiązki: - obsługa maszyn (automaty - tokarki, frezarki, spawarki itp.- produkcja układów kierowniczych) - wykonywanie prostych pomiarów przy pomocy suwmiarki - sporządzanie prostych protokołów (nazwisko, numer (...)
Neuötting
Orizon GmbH
08-08-17
Gowork.pl
(...) Obowiązki: Zatrudnimy Elektryka Montera szaf sterowniczych z komunikatywna znajomoscia jezyka niemieckiego. Ofewrujemy atrakcyjne zarobki oraz prace w zakladzie produkcyjunym. Wymagania: Konieczna jest umiejetnosc porozumiewania sie w jezyku niemieckim na miejscu (...)
Abtsgmünd
Orizon GmbH
08-08-17
Gowork.pl
(...) konstrukcji stalowych do Zurawi portowych. Obslugiwanie automatow spawalniczych Kontrola jakosci  i wykonywanie pomiarow wykonanych spawow. Wymagania: Doswiadczenie w spawaniu MAG Wazne certyfikaty spawalnicze Umiejetnosc jezyka niemieckiego pozwalajaca na (...)
Münchberg
German Polish Job Center Sp. J.
08-08-17
Gowork.pl
(...) Klienta na zachodzie Niemiec w okolicy Munchberg kandydatów na stanowisko:   Pracownik produkcji Miejsce pracy: Munchberg Nr referencyjny: Nr ref.: 90/PRO/DE/17   Obowiązki: proste prace przy produkcji narzędzi do maszyn przędzalniczych oraz filtrów (...)
Zella-Mehlis
Walter-Fach-Kraft
08-08-17
Gowork.pl
(...) (blisko granicy)   Obowiązki: praca przy produkcji kierownic Mercedes-Benz, praca precyzyjna branża auto-moto, współpraca z kontrolą jakości, produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w (...)
Coesfeld
Walter-Fach-Kraft
08-08-17
Gowork.pl
(...) podstawowym (warunek konieczny), motywacja i gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków. Oferujemy:   Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email