Oferty pracy stuttgart

31 - 40 z 147 praca stuttgart

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Stuttgart
JobRun
12-07-17
Gowork.pl
(...) 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu polskich i zagranicznych projektów. Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy jako ELEKYRYK. Praca jest na terenie zachodnich i/lub południowych Niemiec. ELEKTRYK - (...)
Stuttgart
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
07-07-17
Gowork.pl
(...) Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko: Mobilny pomocnik dla sieci supermarketów (k/m) Miejsce pracy: Niemcy Nr referencyjny: MP/07/2017 Obowiązki: praca porządkowa w supermarkecie Kaufland układanie (...)
Niemcy, Stuttgart
German Polish Job Center Sp. J.
07-07-17
Gowork.pl
(...) 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego Klienta w okolicach Stuttgartu kandydatów na stanowisko: Komisjoner bez znajomości j. niemieckiego Obowiązki: komisjonowanie i kontrola jakości towarów kompletowanie zamówień w magazynach (...)
Stuttgart
JobRun
22-06-17
Gowork.pl
(...) pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu polskich i zagranicznych projektów. Obecnie dla naszego niemieckiego  Klienta poszukujemy kandydatów do pracy jako:    SPAWACZ Miejsce: Niemcy Spawacz Miejsce pracy: (...)
Stuttgart
Business & Work Consulting
21-06-17
Gowork.pl
(...) C+E (FIRANKA) do pracy w NIEMCZECH. Wymgane doświadczenie. Niemiecka umowa o pracę. POLSKI SPEDYTOR. 2100 EURO+DIETY. Oferujemy: W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla (...)
Stuttgart
Work Service Express
16-06-17
Gowork.pl
(...) za kontrakt Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi? Posługujesz się komunikatywnie językiem niemieckim? Chcesz wyjechać do Niemiec by podreperować swój domowy budżet? Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyszych pytań - JESTEŚ NAM (...)
Stuttgart
Work Service Express
12-06-17
Gowork.pl
(...) doświadczenie w opiece nad osobami starszymi? Posługujesz się komunikatywnie językiem niemieckim? Chcesz wyjechać do Niemiec by podreperować swój domowy budżet? Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyszych pytań - JESTEŚ NAM (...)
Stuttgart
Work Service Express
09-06-17
Gowork.pl
(...) się komunikatywnie językiem niemieckim? Chcesz wyjechać do Niemiec by podreperować swój domowy budżet? Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyszych pytań - JESTEŚ NAM POTRZEBNA     Obowiązki: • Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami (...)
Stuttgart
Business & Work Consulting
03-06-17
Gowork.pl
(...) 2500 EURO. Miejsce pracy: STUTTGART Obowiązki: Wymagania: Poszukujemy KIEROWCÓW C+E do pracy w NIEMCZECH. Wymagana komunikatywna znajomość jęz.niemieckiego oraz doświadczenie i karta kierowcy. Niemiecka umowa o pracę. 2500 EURO. Oferujemy: W dokumentach (...)
Stuttgart
Job Zone
01-06-17
Gowork.pl
(...) do pracy w Niemczech, Austrii, Norwegii i Irlandii. Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko kelner/ka dla niemieckiego pracodawcy w okolicach Stuttgartu. Nr Ref.: JOB3027/17 Miejsce pracy: średniej wielkości zajazd/Gasthof regionalny Wymagania: Znajomość (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email