Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia berlin

1 - 10 z 10 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia berlin

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Berlin
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Pracownik recepcji + kelnerowanie Miejsce pracy: Niemcy – 35 km od Berlina Nr referencyjny: D 03/06/IN Nasza oferta: Oferowane przez nas (...)
Berlin
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) i zagranicznych. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Niemcy – 50 km od Berlina Nr referencyjny: D 03/02/IN Nasza oferta: Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w miejscowości (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
28-07-17
Gowork.pl
(...) towarów zgodnie z wytycznymi, asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu kontrola stanu przewożonego ładunku, jazda „wokół komina”, codziennie zjazd do bazy.   Wymagania:   prawo jazdy C+E kod (...)
Berlin
Walter-Fach-Kraft
28-07-17
Gowork.pl
(...) towarów zgodnie z wytycznymi, asystowanie przy rozładunku i załadunku samochodu kontrola stanu przewożonego ładunku, jazda „wokół komina”, codziennie zjazd do bazy.   Wymagania: prawo jazdy (...)
Berlin
HOGA Personalservice
28-06-17
Gowork.pl
(...) Oferty pracy w restauracjach oraz hotelach. Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach pracy i płacy, zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione przez pracodawcę. Wymagana znajomość języka niemieckiego, a także doświadczenie na (...)
Berlin
HOGA Personalservice
28-06-17
Gowork.pl
(...) chętnych do podjecia pracy w Niemczech- nad Morzen Bałtyckim- 180 km od Szczecina. Oferujemy pracę w branży gastronomicznej(hotele, restauracje) Poszukujemy kelnerów, pomoc kelnerską, kucharzy, pomoc kuchenną, personel sprzątający, sprzedawców. Zapewniamy (...)
Berlin
HOGA Personalservice
28-06-17
Gowork.pl
(...) - 180 km od Szczecina. Kucharz Obowiązki: Przygotowywanie posiłków Dbanie o czystość w miejscu pracy Wymagania: doświadczenie na w/w stanowisku, doświadczenie w gastronomii mile widziane wykształcenie kierunkowe dobra znajomość języka niemieckiego znajomość (...)
Berlin, zagranica
ImpactJob
08-08-17
employsystem.com
(...) do pracy zapewniony i opłacony przez pracodawcę  Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów  Pomoc w organizacji wyjazdu Stałą opiekę ze strony ImpactJob Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Impactjob Monika Kowacz z siedzibą (...)
Berlin, Zagranica
04-08-17
gratka.pl
(...) Praca w Niemczech, okolice Berlina.bez znajomości języka niemieckiego. Praca od zaraz . Pilnie. Tel. 49 157 357 08 (...)
Berlin, Mitte, Zagranica
K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
16-07-17
infopraca.pl
(...) kompetentny dostawca usług HR posiada 8 oddziałów i zatrudnia ponad 1000 pracowników dla przedsiębiorstw z różnych branż. Aktualnie dla naszego Klienta-znanej sieci piekarni, działającej (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email