Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia monachium

1 - 4 z 4 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Walter-Fach-Kraft
14-08-17
Gowork.pl
(...) pracy: Monachium, NIEMCY   Obowiązki: prace murarskie z cegły różnego rodzaju, układanie klinkieru na budynkach, murowanie budynków od podstaw (fasady, ściany zewnętrzne, działowe, nośne), inne prace (...)
Monachium
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Recepcjonista/Portier nocny Miejsce pracy: Niemcy – Monachium Nr referencyjny: D 01/06/IN Nasza oferta: Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest na terenie (...)
Monachium, zagranica
ImpactJob
08-08-17
employsystem.com
(...) wynagrodzenie (10 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe) Zakwaterowanie  Transport do pracy zapewniony i opłacony przez pracodawcę Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów  Pomoc w organizacji wyjazdu Stałą opiekę ze strony ImpactJob Prosimy o dołączenie następującej (...)
Monachium, zagranica
ImpactJob
03-08-17
employsystem.com
(...) pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klientów z Berlina i Monachium poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI CATERINGOWEJ NA STADIONACH  ZAKRES (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email