Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia monachium

1 - 4 z 4 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia monachium

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Monachium
Walter-Fach-Kraft
14-08-17
Gowork.pl
(...) w zawodzie, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność, sprawność fizyczna i manualna. Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o (...)
Monachium
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą. Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u (...)
Monachium, zagranica
ImpactJob
08-08-17
employsystem.com
(...) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klienta z Berlina poszukujemy kandydatów na (...)
Monachium, zagranica
ImpactJob
03-08-17
employsystem.com
(...) i znajdź pracę już dziś! Obecnie dla naszego klientów z Berlina i Monachium poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI CATERINGOWEJ NA STADIONACH  ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa cateringowa w czasie dużych imprez sportowych Przygotowywanie orazy wydawanie posiłków i (...)
Przesuń do początku
1
Przesuń do końca
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email