Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia w Niemczech

41 - 50 z 277 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Fulda
Walter-Fach-Kraft
11-08-17
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny). Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. Płatne (...)
Bitburg
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) krajowych i zagranicznych. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Kelner/Kelnerka Miejsce pracy: Niemcy – 30 km od Bitburga Nr referencyjny: D 03/04/KL Nasza oferta: Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane (...)
Bitburg
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy – 30 km od Bitburga Nr referencyjny: D 03/04/K Nasza oferta: Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w miejscowości położonej 30 km od Bitburga (Nadrenia Północna-Westfalia) Praca od: zaraz na (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
11-08-17
Gowork.pl
(...) języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.   Oferujemy: Stałą niemiecką umowę o prace na czas (...)
okolice Halle
Quickjobs.de
10-08-17
Gowork.pl
(...) King Wymagania: znaj. j. niemieckiego nie jest wymagana doświadczenie w pracy w gastronomii nie jest wymagane Oferujemy: stawka 9,10- €/h/Brutto zatrudnienie na niemiecką umowe na czas nieokreślony praca na 3 zmiany, na początek praca bez nocnych zmian  mile (...)
Münster
Walter-Fach-Kraft
10-08-17
Gowork.pl
(...) Niemcy   Obowiązki: przyrządzanie posiłków dla gości restauracji, aktywny udział w tworzeniu menu, obsługa gastronomiczna imprez okolicznościowych, przestrzeganie wymogów sanitarnych, dbanie o czystość miejsca (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
10-08-17
Gowork.pl
(...) i profesjonalna obsługa gości, pomoc przy wyborze dań z karty, przestrzeganie zasad higieny osobistej i BHP, utrzymywanie czystości w sali i na stołach. Wymagania: wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja, otwartość na potrzeby (...)
Schwarzwald
jobconnection24.pl
10-08-17
Gowork.pl
(...) Schwarzwaldzie Nr referencyjny: [23/EMCH] Obowiązki: Wymagania: 10 lat doświadczenia i wykształcenie hotelowe. Wymagana b.dobra znajomość języka niemieckiego min. B2. Wymagana znajomośc języka angielskiego B1-B2. Praca 8h-5 dni w tygodniu. Referencje i świadectwa (...)
Kehl-Kork
jobconnection24.pl
10-08-17
Gowork.pl
(...) niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami oraz biurami turystycznymi w Niemczech *** dojazd do miejsca pracy z (...)
Oberried
jobconnection24.pl
10-08-17
Gowork.pl
(...) *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z ponad 2000 hotelami, restauracjami (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email