Oferty pracy Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia w Niemczech

41 - 50 z 277 praca Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia Niemcy

Nazwa stanowiskaMiejsceFirmaDataŹródło
Fulda
Walter-Fach-Kraft
11-08-17
Gowork.pl
(...) i profesjonalna obsługa gości, pomoc przy wyborze dań z karty, przestrzeganie zasad higieny osobistej i BHP, utrzymywanie czystości w sali i na stołach. Wymagania: wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja, otwartość na potrzeby (...)
Bitburg
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) poszukujemy kandydatów na stanowisko:  Kelner/Kelnerka Miejsce pracy: Niemcy – 30 km od Bitburga Nr referencyjny: D 03/04/KL Nasza oferta: Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w miejscowości położonej 30 km od Bitburga (Nadrenia (...)
Bitburg
PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
11-08-17
Gowork.pl
(...) pracy: Niemcy – 30 km od Bitburga Nr referencyjny: D 03/04/K Nasza oferta: Oferowane przez nas stanowisko zlokalizowane jest w miejscowości położonej 30 km od Bitburga (Nadrenia Północna-Westfalia) Praca od: zaraz na (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
11-08-17
Gowork.pl
(...) posiłków dla gości restauracji, aktywny udział w tworzeniu menu, obsługa gastronomiczna imprez okolicznościowych, przestrzeganie wymogów sanitarnych, dbanie o czystość miejsca pracy. Wymagania: znajomość (...)
okolice Halle
Quickjobs.de
10-08-17
Gowork.pl
(...) gastronomii. Pracownik gastronomiczny bez jezyka Miejsce pracy: okolice Halle Obowiązki: przygotowywanie prostych posiłków  w restauracji Burger King Wymagania: znaj. j. niemieckiego nie jest wymagana doświadczenie w pracy w gastronomii (...)
Münster
Walter-Fach-Kraft
10-08-17
Gowork.pl
(...) wymogów sanitarnych, dbanie o czystość miejsca pracy. Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem, dyspozycyjność i umiejętność (...)
Fulda
Walter-Fach-Kraft
10-08-17
Gowork.pl
(...) gości, pomoc przy wyborze dań z karty, przestrzeganie zasad higieny osobistej i BHP, utrzymywanie czystości w sali i na stołach. Wymagania: wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja, otwartość na potrzeby klientów, znajomość języka (...)
Schwarzwald
jobconnection24.pl
10-08-17
Gowork.pl
(...) naukę zawodów jak np. kucharz lub technik hotelarstwa w ramach partnerstwa z niemieckimi szkołami hotelarstwa. Wszystkie oferty pracy są przez nas sprawdzane. Współpracujemy tylko z zaufanymi pracodawcami. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie. Zawsze (...)
Kehl-Kork
jobconnection24.pl
10-08-17
Gowork.pl
(...) legalne zatrudnienie *** pewne wynagrodzenie *** umowa z niemieckim pracodawcą *** zakwaterowanie i wyżywienie *** Jesteśmy niemiecką agencją pośrednictwa pracy w branży hotelarskiej i turystycznej z własnym działem w Polsce. Współpracujemy aktualnie z (...)
Oberried
jobconnection24.pl
10-08-17
Gowork.pl
(...) przedstawiamy ofertę pracy dopasowaną do konkretnych wymagań i oczekiwań. Poszukujemy dwóch pokojówek do pracy w 4*hotelu w Schwarzwaldzie. Doświadczenie nie jest wymagane. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie B1-B2. Idealna praca dla par. 2x Pokojówka (...)
Najnowsze oferty pracy Niemcy
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.
email